Prečo nakupovať na FERART.SK?

1. Vyberáme pre vás iba profesionálnu kvalitu

1. Vyberáme pre vás iba profesionálnu kvalitu

Ponúkame iba preverené a kvalitné nástroje, náradie alebo meradlá. Záleží nám na tom, aby sortiment mal vždy dobrý pomer cena/výkon, čo naši zákazníci v strojárskom priemysle oceňujú najviac. Spôsob výberu sortimentu je založený na skúsenostiach stoviek zákazníkov, ktorí si konkrétny nástroj kúpili pred vami a boli sním spokojní. Samozrejme, že sortiment neustále prispôsobujeme vývoju trhu a priebežne dopĺňame aktuálne technologické novinky v oblasti kovoobrábania.

2. Sme vašim externým skladom

2. Sme vašim externým skladom

Ako výrobca a dodávateľ pre automobilový alebo stojársky priemysel určite viete, že každá minúta počas ktorej vaše skladové zásoby zaberajú miesto v regáloch, Vás stojí peniaze. Vaše finančne náročné skladové zásoby náradia a nástrojov držíme pre vás na našom sklade. Nezaskočia vás tak nečakané výrobné výkyvy.

3. Technická podpora

3. Technická podpora

Sme pripravení pomôcť vám pri príprave so správnym výberom nástrojov a náradia a ďalších technických informáciach týkajúcich sa optimálneho využitia vo výrobe. 

4. Zastupujeme špičkových svetových výrobcov

4. Zastupujeme špičkových svetových výrobcov

Zastupujeme špičkových svetových výrobcov profesionálnych nástrojov, náradia, meradiel a ďalších produktov používaných v strojárenskom priemysle: Löwe - ručné náradie, VOLKEL - závitorezné nástroje, RIX - pilove pásy, listy, IAT - vŕtacie nástroje, AMAYA - kovoobrábacie nástroje, CANELA - náradie a nástroje na obrábanie kovov, BISON - upínacie náradie, TOS SVITAVY - upínacie náradie, HOREX / PREISSER - meradlá, SCHUT - meradlá, BMI - meradlá, LUGA ABRASIVE – rezné a brúsne kotúče, OPTIMA - rezné a brúsne kotúče, KS TOOLS - ručné profesionálne náradie, UNIOR - ručné profesionálne náradie, MILWAUKEE - profesionálne elektrické náradie, AEG - profesionálne elektrické náradie, MAKITA - profesionálne elektrické náradie, METABO - profesionálne elektrické náradie, BOSCH - profesionálne elektrické náradie, KNIPEX - kliešte, TECNOLAM - pracovne stoly

5. Vyše 20.000 produktov k okamžitému odberu

5. Vyše 20.000 produktov k okamžitému odberu

Vďaka nášmu tímu predajcov vám dokážeme poskytnúť toto množstvo nástrojov, náradia alebo merádiel nielen k okamžitému odberu na predajni v Bratislave, ale aj vo vybraných mestách ako Senec, Malacky, Senica, Pezinok, Trnava alebo Dunajská Streda. Bežne doručujeme tovar, ktorý máme na sklade na druhý deň po objednávke kdekoľvek na Slovensku.

Facebook GooglePlus LinkedIn

Sme tu pre Vás:

Zavolajte nám:
+421 (0)918 33 72 66

Napíšte nám:
info@ferart.sk

Navštívte nás:
pondelok - piatok
8:00 - 16:30

Predajňa:
Nová Rožňavská 3, Bratislava

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info