Ako sa k nám dostať

Zadajte do navigácie: Nová Rožňavská 3, Bratislava, 831 04 (alebo 48.181053, 17.168838)

z PRAHY / VIEDNE:

z diaľničného obchvatu D1 odbočte na exit TRNÁVKA, AVION (hneď prvý exit) a pokračujte po Galvaniho a Bojníckej ulici (cez tri svetelné križovatky), na križovatke Bojnícka/Vajnorská (na štvrtej svetelnej križovatke od diaľničného obchvatu) odbočte do prava a hneď za čerpacou stanicou SLOVNAFT odbočte znova do prava. Posledná budova na ulici (Nova Rožňavská) je naša predajňa.

zo ŽILINY:

z diaľničného obchvatu D1 odbočte na exit CENTRUM (prvý exit v Bratislave), prejdete rovno okolo Mercedesu (na pravo) a keď budete mať TESCO na ľavej strane prichádzate na križovatky tvaru Y. Držte sa v ľavo a pokračujte rovno po Rožňavskej ulici. Po ľavej strane je nákupné stredisko a reštaurácia McDonalds. Zabočte do prvej ulice v pravo (Nová Rožňavská). Naša predajňa je prvá budova v pravo.

z KOMÁRNA:

prejdite Podunajskými Biskupicami rovno (okolo Vrakunského cintorína po pravej strane a predajne Renault po ľavej strane a odbočte v pravo na diaľničný obchvat smer ŽILINA. Z diaľničného obchvatu D1 odbočte na exit TRNÁVKA, AVION (hneď prvý exit) a pokračujte po Galvaniho a Bojníckej ulici (cez tri svetelné križovatky), na križovatke Bojnícka/Vajnorská (na štvrtej svetelnej križovatke od diaľničného obchvatu) odbočte do prava a hneď za čerpacou stanicou SLOVNAFT odbočte znova do prava. Posledná budova na ulici (Nova Rožňavská) je naša predajňa.

Google map: 48.180966,17.168994
Facebook GooglePlus LinkedIn

Sme tu pre Vás:

Zavolajte nám:
+421 (0)918 33 72 66

Napíšte nám:
info@ferart.sk

Navštívte nás:
pondelok - piatok
8:00 - 16:30

Predajňa:
Nová Rožňavská 3, Bratislava

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info