Späť

TEST: MILWAUKEE vyhrievaná bunda

Test MILWAUKEE vyhrievanej bundy: Chlad, vietor a dážď sú pre pracovníkov, ktorí pracujú vonku na bežnom poriadku. Nie je nič horšie, ako keď premrznete až na kosť. Nielen, že je to nepríjemné, ale dlhodobo to nie je dobré ani pre vaše telo, keďže riskujete nielen reumu alebo artritídu.

TEST: MILWAUKEE vyhrievaná bunda

Ako sa zahriať, keď je zima
Pred pár dňami som dostal Milwaukee vyhrievanú bundu na testovanie. Poťešil som sa, keďže už začalo chladné obdobie. Je vyrobená zo softshellového materiálu, čo znamená, že je vodeodolná a vetruodolná. Vnútro bundy je príjemné, mäkké a teplé. Najzaujímavejšie na tejto bunde je samozrejme jej vyhrievanie. S jediným stlačením tlačidla ste o chvíľu v teple.

Zapínanie vyhrievania bundyVšité tepelné zóny sú umiestnené v predu na oboch stranách hrudníka a vzadu na zadnej strane. Zapnúť alebo vypnúť vyhrievanie bundy je možné dotykovým ovládaním, ktoré je umiestenné z vonkajšej strany nad hrudníkom. Veľmi ma potešili tri úrovne vyhrievania (ktoré sa zobrazovali vždy inou farbou). Môžem si tak nastaviť teplotu, akú chcem, podľa toho či je -20°C alebo iba 0°C.

Celý deň v teple
V prvých dňoch používania tejto vyhrievanej bundy ma zaujímala jej výdrž. Výrobca píše 6 hodín. Môžem to potvrdiť. Vyhrievanie bundy som sem tam vypínal počas prestávok a obeda a vydržala celý deň.

Zobrazenie stavu batérie vyhrievanej bundyBatéria je umiestená v bočnom vrecku bundy a vďaka LED zobrazeniu je možné sledovať jej stav. Veľkou výhodou nielen tejto bundy, ale všetkých strojov Milwaukee je ich kompatibilita s batériami. Jedna baterka na viac strojov. Preto, ak by vám cez deň baterka v bunde "zdochla", zoberiete ďalšiu z iného stroja a bunda zohrieva ďalej.

Pár dní testovania ma presvedčilo o kvalite tejto vyhrievanej bundy. Už viem, čo budem chcieť ako darček pod stromček :-)

Vyberte si vyhrievanú bundu za najnižšiu cenu na trhu >>>

Diskusia

(0 komentárov)
Žiadne komentáre

Sme tu pre Vás:

Zavolajte nám:
+421 (0)918 33 72 66

Napíšte nám:
info@ferart.sk

Navštívte nás:
pondelok - piatok
8:00 - 16:30

Predajňa:
Nová Rožňavská 3, Bratislava

Facebook GooglePlus LinkedIn

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info